Emocjonujące mecze, wyrównana rywalizacja i nagrody dla najlepszych zawodników – tak przebiegało podsumowanie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Jędrzejowskiego. Wydarzenie odbyło się w Zespole Szkół Nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” i zgromadziło uczniów szkół oraz klas kształcenia zawodowego z terenu powiatu. Sportowa rywalizacja młodzieży ponownie stała się jednym z ważniejszych wydarzeń końcówki […]
Młodzi sportowcy rywalizowali w „Grocie”
spottedalert.pl 1 tydzień temu
- Strona główna
- Sport lokalny
- Młodzi sportowcy rywalizowali w „Grocie”
Powiązane
Trzy źródła aktywności – III Nadwieprzański Triathlon
1 godzina temu
Dodatkowe środki na rozwój infrastruktury sportowej
4 godzin temu
Młodzi kolarze będą ścigać się blisko Ostrowa
4 godzin temu
Cztery letnie sparingi świdnickiej Polonii
4 godzin temu
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
5 godzin temu
Polecane
Sensacja. W taki sposób Haiti strzeliło gola Maroku
1 godzina temu
Było 0:2 i Polacy dostali reprymendę od Nikoli Grbicia
2 godzin temu
Szwajcaria lepsza od Kanady. Oba zespoły grają dalej
2 godzin temu
Borek o przeżyciach na mundialach #shorts
2 godzin temu


















