Młodzi sportowcy rywalizowali w „Grocie”

spottedalert.pl 1 tydzień temu

Emocjonujące mecze, wyrównana rywalizacja i nagrody dla najlepszych zawodników – tak przebiegało podsumowanie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Jędrzejowskiego. Wydarzenie odbyło się w Zespole Szkół Nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” i zgromadziło uczniów szkół oraz klas kształcenia zawodowego z terenu powiatu. Sportowa rywalizacja młodzieży ponownie stała się jednym z ważniejszych wydarzeń końcówki […]

Idź do oryginalnego materiału