Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu i Żłobku w Szczepanowie

1 tydzień temu

Dzień Dziecka to dzień, na który czekają wszystkie dzieci, to okazja do wspólnych zabaw i spotkań. Dzieci z Przedszkola i Żłobka w Szczepanowie obchodziły to święto w tym roku wyjątkowo obficie.

Jeszcze przed długim weekendem najmłodsza grupa przedszkolna, grupa Krasnale bawiła się na przedszkolnym podwórku świętując ten wspaniały dzień. Nie obyło się bez dmuchanych, kolorowych zjeżdżalni, baniek mydlanych czy też błyszczących tatuaży. Dzieci tego dnia odwiedziła Myszka Miki, która rozdała drobne upominki. Na deser dzieci jadły pyszne gofry.

Tego dnia starsze dzieci, cztero i pięcioletnie pojechały na wycieczkę do Wioski Indiańskiej gdzie pod okiem profesjonalistów zostały wprowadzone w świat Indian, mogły grać na bębnach, zdobywały różne sprawności, za które były nagradzane pamiątkowymi pieczątkami. Z kolorowymi, indiańskimi pióropuszami wróciły szczęśliwie do przedszkola.

3 czerwca na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka wybrały się najmłodsze przedszkolaki, grupa Krasnale. Dzieci spędziły miło czas na łonie natury z uroczymi alpakami w Rancho Alpak w Prawikowie. Tutaj mogły zobaczyć, pogłaskać i nakarmić alpaki, bawić się na świeżym powietrzu. Miały okazję również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z kucykiem, królikami i kozami. Była to wspaniała przygoda i przeżycie dla naszych maluszków, które pierwszy raz pojechały na wycieczkę bez swoich rodziców.

4 czerwca nasze przedszkolaki odwiedził wokalista Paweł Wenderski wraz z muzykiem Dariuszem Grabasem. Ten występ wprowadził dzieci w świat bajek i dziecięcej wyobraźni. Piękne dziecięce piosenki znanych polskich wokalistów w wykonaniu Pawła Wenderskiego, wspólne tańce i zabawa to wspaniały czas zarówno dla dzieci jak i pracowników przedszkola. Bardzo dziękujemy za przybycie i liczymy na więcej takich spotkań.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego aby te wszystkie dni były dla dzieci tak radosne.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" J. Korczak

Małgorzata Bronowicka

Idź do oryginalnego materiału