MPKK Sokołów S.A nie dał rady...

zyciesokolowa.pl 2 tygodni temu

Nie udało się naszym koszykarkom kontynuować serii zwycięstw w play-off. Receptę na pokonanie Sokołowianek znalazły zawodniczki Wisły Kraków Dzisiejsze niedzielne spotkanie miało być ponowną konfrontacją pomiędzy ekipą z Sokołowa Podlaskiego a Wisłą Kraków, tym razem w półfinale play-off. Pierwsza kwarta dzisiejszego spotkania nie ułożyła się po myśli Sokołowianek, które od samego początku cały czas musiały odrabiać straty, natomiast przewaga przyjezdnych rosła powoli, choć systematycznie i przed drugą odsłoną przegrywaliśmy 13:24. W drugich dziesięciu minutach podopieczne Marcina Grockiego nie były w stanie zbliżyć się punktowo do Krakowianek, które nie tylko utrzymały bezpieczny dystans, ale też i nieznacznie go zwiększyły i na przerwę koszykarki MPKK schodziły przegrywając różnicą 12 punktów. Trzecia kwarta rozpoczęła się od prowadzenia gości 9:2 i stało się jasne, iż przy tej klasie rywala szalenie trudno będzie powalczyć o wygraną. Nasze panie robiły co mogły, ale przewaga przyjezdnych cały czas oscylowała wokół kilkunastu punktów. Ostatecznie przed ostatnią odsłoną zawodniczki MPKK przegrywały 44:58. Od samego pocz