Na emeryturze był tylko chwilę! Wojciech Szczęsny wraca do bramki, TYLE zarobi za rok gry z Robertem Lewandowskim

Wojciech Szczęsny wznawia piłkarską karierę. 34-letni bramkarz trafi do wielkiej FC Barcelony. To się nie miało prawa wydarzyć! Miesiąc w piłce to wieczność! – Dałem 18 lat mojego życia, codziennie, bez wymówek. Dzisiaj moje ciało wciąż czuje się gotowe na wyzwania, ale mojego serca już w tym nie ma. Czuję, iż teraz nadszedł czas, aby poświęcić całą moją uwagę mojej rodzinie – mojej wspaniałej żonie Marinie i dwójce naszych pięknych dzieci Liamowi i Noelii. Dlatego zdecydowałem się odejść z profesjonalnej piłki – napisał pod koniec sierpnia Wojciech Szczęsny, a oczom wielu kibiców zaszkliły się oczy. Zawieszenie piłkarskich butów na kołku przez polskiego bramkarza było końcem pewnej epoki. Teraz na chwilę o tym zapomnijmy i przenieśmy się do Hiszpanii. W miniony weekend FC Barcelona grała na wyjeździe z Villarealem. I wygrała aż 5:1 (dwa gole strzelił Robert Lewandowski). Jednak najwięcej pisało się o fatalnej kontuzji bramkarza Barcy – jeszcze w pierwszej połowie Marc-Andre ter Stegen źle upał i opuścił boisko na noszach. Piłkarz natychmiast trafił do szpitala. Po badaniach okazało się, iż ma całkowicie zerwane więzadła, a jego przerwa w grze potrwa przynajmniej kilka miesięcy. W polskich mediach od razu zrobiło się gorąco. „A gdyby tak FC Barcelona zgłosiła się w