Na plaży w Drawsku Pomorskim odbyła się piąta edycja IMSO CUP

W minioną sobotę na plaży miejskiej nad jeziorem Okra w Drawsku Pomorskim odbyła się piąta edycja ogólnopolskiego turnieju plażowej piłki siatkowej IMSO CUP

W turnieju udział wzięło 16 par podzielonych na 4 grupy, 2 najlepsze pary z każdej grupy awansowały do ćwierćfinału.
W grupie A zwyciężyła para Łuczko/Poczobut, grupie B Rudnik/Suchomski, grupie C Kaleta/Rybak, natomiast w grupie D pierwsze miejsce zajęła para Jurant/Jakubowski.

W pierwszym półfinale para Rudnik/Suchomski pokonała parę Szydeł/Sowiński. W drugim meczu o awans do wielkiego finału wygrała para Kaleta/Rybak pokonując 2:1 parę Jurant/Jakubowski.

Brązowe medale na szyi zawiesiła para Szydeł/Sowiński pokonując 2:1 parę Jurant/Jakubowski. W wielkim finale zdecydowane zwycięstwo odniosła para Rudnik/Suchomski zwyciężając z parą Kaleta/Rybak 2:0.