Nadchodzą upały. Zwołano posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

1 dzień temu
W środę, 24 czerwca, w Urzędzie Miejskim w Elblągu odbyło się posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z prognozowanymi na nadchodzące dni wysokimi temperaturami. Udział w nim wzięli wiceprezydenci miasta, dyrektor zarządzający ds. bezpieczeństwa, służby, pracownicy merytorycznych departamentów urzędu i jednostek miejskich, przedstawiciel starostwa elbląskiego.


Omówiono działania mające na celu zapewnienie mieszkańcom...
Idź do oryginalnego materiału