Najlepsi tancerze z Polski zmierzyli się podczas Dziecięcej Gali Tanecznej o „Mistrzostwo Łomży”

mylomza.pl 1 miesiąc temu
W ubiegłą sobotę odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - XX Dziecięca Gala Taneczna o ,,Mistrzostwo Łomży''. W turnieju wzięli udział tancerze między innymi z Warszawy, Białegostoku, Pruszkowa, Augustowa, Ostrołęki i oczywiście z Łomży.

20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - XX Dziecięca Gala Taneczna o ,,Mistrzostwo Łomży''. Turniej był podzielony na trzy bloki, na każdym z nich występowali tancerze z poszczególnych klas (zależnych od umiejętności) i kategorii wiekowej.


– Jest to ważne wydarzenie dla wszystkich sympatyków tej dyscypliny, jaką jest taniec. Dzieciaki z całej Polski mogą pokazać swoje umiejętności, z czego się cieszę. Bardzo doceniam pracę włożoną przez organizatorów i uczestników tego turnieju – poinformował Lech Szabłowski, Starosta Powiatu Łomżyńskiego.


W trakcie turnieju bardziej doświadczeni tancerze z klubu kibicowali młodszym uczestnikom turnieju. Życzyli początkującym wielu sukcesów oraz motywacji do działania. Podkreślali fakt, iż ciężką pracą można wiele osiągnąć.

Tancerze z klubu AKAT są bardzo wdzięczni swoim trenerom za poświęcony czas i motywacj
Idź do oryginalnego materiału