Najlepsi z najlepszych nagrodzeni. Reda wyróżniła sportowców i trenerów
1 rok temu
Zdjęcie: Najlepsi z najlepszych nagrodzeni. Reda wyróżniła sportowców i trenerów
W Redzie odbyła się Gala Sportu, podczas której uhonorowano najlepszych trenerów i zawodników, mogących poszczycić się sukcesami sportowymi osiągniętymi w 2024 roku.
- Strona główna
- Sport lokalny
- Najlepsi z najlepszych nagrodzeni. Reda wyróżniła sportowców i trenerów
Powiązane
Nono podpisał z Koroną nowy kontrakt
1 godzina temu
Plan przygotowań w sezonu
1 godzina temu
Nie tylko Messi. Sensacji na Mundialu 2026 nie brakuje
2 godzin temu
Nowy bramkarz w pierwszoligowcu z Głogowa
2 godzin temu
W A-KLASIE BEZ ZDOBYCZY PUNKTOWYCH
2 godzin temu
Polecane
Szok u Czechów. Odpadli z mundialu, a teraz taki cios
32 minut temu
Get The Shot na koncercie w Polsce!
1 godzina temu








![Siatkarze Pyrys Bud Ostrołęka mistrzami Polski! Kurpie też dali radę! [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/724980144_857785026944214_3531671385814266598_n.jpg)








