Najpierw awantury, potem wielkie widowisko

9 miesięcy temu

W zaległym mecz z 11. kolejki Orlen Superligi Industria Kielce podejmowała w Hali Legionów zespół Orlen Wisła Płock. Spotkanie zostało rozegrane w środę (20 grudnia) przy pełnej hali widzów.

Mecz rozpoczął się z opóźnieniem, a już pierwsze minuty pokazały, iż stawka pojedynku jest wysoka. Błędy i kary zdominowały początek spotkania, ale to goście pierwsi uporządkowali swoja grę. To Orlen Wisła Płock na przerwę schodził z kilkubramkową przewagą. Druga odsłona dla kieleckich szczypiornistów także zaczęła się nie najlepiej. Błędy i kary sprawiły, iż rosła przewaga gości. W końcówce zawodnicy Industrii trochę zniwelowali przewagę, ale nie wystarczyło im czasu w odwrócenie wyniku.

Ostatecznie mecz Industria Kielce – Orlen Wisła Płock zakończył się wynikiem 28:29.