Neptun Końskie ogrywa Alit Ożarów! Za nami dobry mecz [wideo, zdjęcia]

W niedzielę MKS Neptun Końskie rozegrał mecz z trudnym przeciwnikiem, jakim był Alit Ożarów, trzeci zespół w tabeli Świętokrzyskiej IV Ligi. Żółto-niebiescy po zaciętym boju zwyciężyli wynikiem 2:1!

Pierwsza połowa to było interesujące widowisko. W 8. minucie samobója strzelił Mateusz Wawrylak, zawodnik z Ożarowa. Krótko później Alit jednak wyrównał trafiając tym razem do bramki konecczan, a gola zdobył Piotr Jedlikowski. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Drugie 45 minut przyniosło zaciętą rywalizację. Oba zespoły ostro przebijały się w stronę bramki przeciwnika. Jednak w 71. minucie Szymon Hajduk z Neptuna przełamał obronę Ożarowian i strzelił z dystansu gola dla żółto-niebieskich. Losy tego meczu już się nie zmieniły i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1, co daje konecczanom trzy oczka.

Tym samym, pokonując jednego z najmocniejszych przeciwników początku tego sezonu, Neptun Końskie uplasował się na 12. miejscu w tabeli Świętokrzyskiej IV Ligi.

MKS Neptun Końskie – Alit Ożarów 2:1 (1:1)

Gol dla Neptuna: Szymon Hajduk, samobójczy

Neptun: Nowak, Białas, Skalski, Hajduk, Smolarczyk, Szydłowski, Pańtak, Wojna, Kołodziejczyk, Markowicz, Doniecki, Gruszczyński, Kacprzyk, Siudak, Banasik.

Następne spotkanie Neptun rozegra na wyjeździe 19 października. Nasi zmierzą się wtedy z zespołem GKS Nowiny. W roli gospodarzy żółto-niebiescy podejmą Łysicę Bodzentyn już w niedzielę 27 października.