Neptun przegrywa z Łysicą Bodzentyn. Koniec dobrej passy? [wideo, zdjęcia]

Początki Neptuna w tym sezonie nie należały do najlepszych, choć z czasem sytuacja koneckiego zespołu się poprawiła. W niedzielę 27 października dobra passa się jednak przerwała i konecczanie przegrali w meczu z Łysicą Bodzentyn 0:1.

Drużyna z Bodzentyna okazała się trudnym przeciwnikiem. Po niedzielnym spotkaniu zajmuje ona 6. miejsce w tabeli Świętokrzyskiej IV Ligi. Neptun natomiast wciąż zachowuje 11. lokatę. Przypomnijmy, iż to przedostatnie spotkanie w rundzie jesiennej, gdy żółto-niebiescy grają na swoim boisku.

Pierwsza połowa meczu nie rozpoczęła się pozytywnie, ponieważ już w 3. minucie Kamil Uciński, zawodnik Łysicy strzelił jedynego w tym dniu gola. Ten wynik utrzymał się do końca spotkania. Niedzielna gra obfitowała w faule i emocje ze strony piłkarzy oraz kibiców. Ci ostatni wywiesili na barierce transparent w nawiązaniu do sporu z władzami koneckiego klubu.

Neptun Końskie – Łysica Bodzentyn 0:1

Neptun: Nowak, Mezu, Białas, Hajduk, Wojna, Smolarczyk, Szydłowski, Pańtak, Kołodziejczyk, Marowicz, Doniecki, Wilk, Kowalczyk, Banasik, Kijewski

Następne spotkanie Neptun rozegra na wyjeździe przeciw Granatowi Skarżysko-Kamienna już w najbliższą sobotę. Nasz przeciwnik zamyka w tej chwili tabelę Świętokrzyskiej IV Ligi, więc gra nie powinna sprawić konecczanom problemu. W roli gospodarza, po raz ostatni w tej rundzie, będziemy mogli oglądać żółto-niebieskich już w niedzielę 9 listopada o godzinie 13:00. Wtedy to Neptun podejmie Orlęta Kielce. Mecz tradycyjnie zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Sportowej.