Neptun wygrywa po znakomitej grze [wideo, zdjęcia]

4 miesięcy temu

W środę 1 maja Neptun Końskie podejmował na obiekcie przy ulicy Sportowej Moravię Morawica. Nasi zawodnicy zwyciężyli 3:1, ale oprócz wyniku zachwycająca była także gra zespołu.

W pierwszej połowie gola dla konecczan zdobył Wiktor Piotrowski, ale szanse na przynajmniej jeszcze dwa trafienia zmarnował Michał Smolarczyk. Do przerwy na tablicy widniał wynik 1:1. Na trybunach panowała majówkowa atmosfera, a na boisku piłkarze obu zespołów prezentowali wysoki poziom. To był mecz, który naprawdę dobrze się oglądało.

Druga odsłona to przewaga żółto-niebieskich. Kilka składnych akcji, z których dwie zakończyły się bramkami – do siatki rywali trafiali Adrian Maciejewski oraz Bartosz Pańtak. Moravia nie potrafiła skutecznie odpowiedzieć i ostatecznie spotkanie zakończyło się dwubramkową wygraną gospodarzy.

Neptun Końskie – Moravia Morawica 3:1 (1:1)
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski, Wasik Igor, Gruszczyński, Smolarczyk, Pańtak, Wojna, Markowicz, Banasik, Piotrowski. Ławka: Kaczmarek, Madej, Siudak, Wasik Filip, Wilk, Lasak.
Gole dla Neptuna: Piotrowski, Maciejewski, Pańtak.

Po zwycięstwie konecczanie wrócili na piąte miejsce w tabeli IV Ligi. W niedzielę zagrają na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce.