Nie dokończyli hitu kolejki ALTS, tuż za półmetkiem meczu prowadzi Polkard [FOTO]

nos-portal.pl 1 tydzień temu

TENIS STOŁOWY. Takie rzeczy tylko w rywalizacji o drużynowe mistrzostwo Ostródy amatorów. Tuż za połową przerwany został mecz na szczycie ALTS między Faltyjankami a Polkardem. Na prowadzeniu jest ten drugi zespół.

Szlagierowy pojedynek Polkardu i Faltyjanek dokończony zostanie 8 maja / Fot. Marcin Tchórz

Drugi tydzień z kolei pingpongistom Polkardu przyszło wystąpić w hicie kolejki Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego. W środę wieczorem na Dariusza Sikorę, Grzegorza Gumińskiego i Zdzisława Paliwodę czekali m.in. zastępcy najsłabszego burmistrza w historii Ostródy czyli Ośrodek Faltyjanki. Stawką szlagierowego starcia drużynowe mistrzostwo ALTS. Niestety nie udało się wyłonić triumfatora tej konfrontacji, ponieważ została ona przerwana przy wyniku 4:2 dla Polkardu. Mecz zostanie dokończony 8 maja.

Na szczęście w I lidze rozstrzygnięcia zapadły w innych pojedynkach rozgrywanych w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Na topie ALTS spotkały się też ekipy Grunwaldu I i Auto Serwis Iława Team. Nie było spodziewanych emocji, po dość jednostronnym meczu wysoko wygrali pingpongowi rycerze spod Grunwaldu.

O awans cały czas walczą Budom, Grunwald II i Gruwnald III. Te zespoły wygrywają mecz za meczem. Przełamał się Lucrativus, ale wielkie brawa należą się juniorom z Gwiździn, którzy byli bliscy remisu.

Wyniki, I liga: Dywity - Erjot 4:6, GKS Grunwald I - Auto Serwis 8:2, Geo-Info Morąg - Radisson Ostróda 3:7, Faltyjanki - Polkard 2:4 (do dokończenia); II liga: Lucrativus - Table 4Fun Gwiździny Junior 6:4, Flesz Ostróda - Grunwald II 0:10, Szybcy i wściekli - Grunwald III 4:6, Budom Orneta - Table 4Fun Gwiździny I 7:3.