Nie przegap, czyli wydarzyło się w Kielcach – 6 października 2024 roku

2tk.pl 3 dni temu

Głosuj na projekty Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego 2025 – N11 lub N34, Industrii mecz bez historii. Nasze podsumowanie dla Was – 6 października 2024 r.

Głosuj! N11 lub N34

Projekt N 11 (IV edycja turnieju młodych piłkarzy ręcznych „7 w Kielcach) oraz N 34, czyli nowe, rozszerzone wydanie książki Ryszarda Biskupa Ocalić od zapomnienia. Kielce 1950-2000), to faworyci „2 tygodnika kieleckiego” wśród projektów nieinwestycyjnych zgłoszonych do Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Więcej napisaliśmy tutaj.

Industrii mecz bez historii

W siódmej kolejce Orlen Superligi Industria wygrała z Zepter KPR Legionowo – 34:19. Do przerwy było 22:8.

„Mecz do zapomnienia” zwykło się mawiać o takich widowiskach. Do zapamiętania jest jedynie okres od 46 do 56 minuty (aż 10 minut!) kiedy to zawodnicy z Kielc nie zdobyli bramki. W tym czasie nie wykorzystali także rzutu karnego – strzał Arkadiusza Moryto obronił bramkarz.