NIEJEDNO PODIUM DLA LKS MAZOWSZE TERESIN PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI LZS!

teresin.pl 2 tygodni temu

Krajowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS rozgrywane w Bukowcu w dniach 24-25 sierpnia były rewelacyjnym startem naszych zawodników. Nasz klub „LKS Mazowsze Teresin” uplasował się na pierwszym miejscu w klasyfikacji klubowej oraz drugim w klasyfikacji województw!

Najwyższe miejsce oraz złoty medal w kategorii młodzieżówek zdobyła Maria Małolepsza, prezentująca bardzo dobrą formę, co potwierdzają jej ostatnie starty (w 3 Rundzie Pucharu Polski była najlepsza!). W tej samej kategorii wiekowej, czyli w młodzieżówkach miejsce 5. Wystrzelała Izabela Woźniak, a na 7. miejscu uplasowała się Aleksandra Rutkowska, dla których również wielkie brawa! W kategorii junior i juniorka młodsza, nasza zawodniczka Anhelina Hordiichuk i zawodnik Jan Lisiecki, w strzelaniach indywidualnych zdobyli srebrne medale. Wśród Juniorek 4. miejsce zdobyła Alicja Zygmunciak, 7. miejsce Oliwia Dylik. O włos od podium był jeden z naszych młodzieżowców Krystian Kryszkiewicz, który ukończył zmagania na 4. miejscu, 6. miejsce należy do Michała Winnickiego, a 8. Do Miłosza Olczaka.

Zespołowo do lat 24 uplasowaliśmy się na 1. miejscu , a do lat 21 nasza drużyna zdobyła 6. miejsce.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników za super starty!

źródło: LKS Mazowsze Teresin /łucznictwo/