
Górnik Zabrze rozpoczął w środę przygotowania do nowego sezonu. Na inauguracyjnych zajęciach drużynę z Roosevelta odwiedził były kolega z szatni, Paweł Olkowski, którego piłkarze i sztab szkoleniowy Trójkolorowych przywitali z dużą radością.
Paweł Olkowski odszedł z Górnika po zakończeniu minionego sezonu, rozgrywając 200. meczów w górniczych barwach. Były reprezentant Polski był w szatni zabrzańskiej drużyny niezwykle szanowany. Nie tylko ze względu na wiek i bogatą piłkarską karierę, ale nade wszystko za serce zostawiane na boisku. 36-latek był jednym z najlepszych piłkarzy Górnika w minionym sezonie.
- Prezes! - krzyknął w kierunku Olkowskiego Rafał Janicki, po czym liderzy zabrzańskiej defensywy wylewnie się przywitali. niedługo w kierunku Olkowskiego ustawiła się długa kolejka, by przywitać się z obrońcą, który w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy drugoligowego GKS Tychy.



Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl













![Japonia pokonała Serbię 3:1. Piąte zwycięstwo w Lidze Narodów faktem [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSPBNAFDII3T-C461.jpg)




