Niezwykły gość na pierwszym treningu Górnika Zabrze. "Prezes!"

roosevelta81.pl 6 dni temu
Zdjęcie: 001-pierwszy-trening-druzyna


Górnik Zabrze rozpoczął w środę przygotowania do nowego sezonu. Na inauguracyjnych zajęciach drużynę z Roosevelta odwiedził były kolega z szatni, Paweł Olkowski, którego piłkarze i sztab szkoleniowy Trójkolorowych przywitali z dużą radością.

Paweł Olkowski odszedł z Górnika po zakończeniu minionego sezonu, rozgrywając 200. meczów w górniczych barwach. Były reprezentant Polski był w szatni zabrzańskiej drużyny niezwykle szanowany. Nie tylko ze względu na wiek i bogatą piłkarską karierę, ale nade wszystko za serce zostawiane na boisku. 36-latek był jednym z najlepszych piłkarzy Górnika w minionym sezonie.

- Prezes! - krzyknął w kierunku Olkowskiego Rafał Janicki, po czym liderzy zabrzańskiej defensywy wylewnie się przywitali. niedługo w kierunku Olkowskiego ustawiła się długa kolejka, by przywitać się z obrońcą, który w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy drugoligowego GKS Tychy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Idź do oryginalnego materiału