Nowa instalacja w oczyszczalni w Świdniku gotowa. Od 1 lipca ruszy przyjmowanie ścieków

1 godzina temu
Od 1 lipca oczyszczalnia ścieków w Świdniku będzie przyjmować ścieki dowożone oraz osady z przydomowych oczyszczalni. Gmina Łukowica zakończyła inwestycję wartą ponad 300 tys. zł, która ma usprawnić gospodarkę ściekową.
Idź do oryginalnego materiału