Nowosądeczanka chciała pomnożyć oszczędności. Straciła 17 tysięcy złotych
1 godzina temu
- Strona główna
- Regionalne
- Nowosądeczanka chciała pomnożyć oszczędności. Straciła 17 tysięcy złotych
Powiązane
Jakie plany na wakacje? - sonda wśród mieszkańców
1 godzina temu
Żegnaj szkoło - witajcie wakacje! - Aktualności
1 godzina temu
Wakacje czas zacząć!
1 godzina temu
Polecane
Odnowa wsi
1 godzina temu
Burmistrz Kłodzka z absolutorium i wotum zaufania
1 godzina temu
Kłótnia o kasę na sport
1 godzina temu





![Ostatni dzwonek w ZSZ nr 4 w Ostrołęce. Koniec roku szkolnego [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_4488.jpg)

![Wakacje czas zacząć! Tak zakończono rok szkolny w ZSZ nr 1 [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_4598.jpg)





