Nowosądeczanka chciała pomnożyć oszczędności. Straciła 17 tysięcy złotych

1 godzina temu
Obietnica wysokich zysków zakończyła się utratą 17 tysięcy złotych. Mieszkanka Nowego Sącza przez trzy miesiące była manipulowana przez osoby podszywające się pod doradców inwestycyjnych.
Idź do oryginalnego materiału