Od Młodzika do Olimpijczyka. Sześć medali pływaków Piątki Ostrołęka na finale w Warszawie

1 godzina temu
Znakomity występ pływaków UKS Piątka Ostrołęka. Podczas wielkiego finału „Od Młodzika do Olimpijczyka" w Warszawie ostrołęccy zawodnicy zdobyli aż sześć medali, w tym jeden w premierowym starcie sztafety.
Idź do oryginalnego materiału