Odra Opole nie zwalnia tempa. Tym razem wygrywa w Niecieczy

Trzecia wygrana z rzędu piłkarzy Odry Opole. W spotkaniu 29. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi ''niebiesko-czerwoni'' pokonali na wyjeździe Bruk Bet Termalicę Nieciecza 1:0.

Akcja, która przyniosła prowadzenie podopiecznym trenera Adama Noconia miała miejsce w 16. minucie. Opolanie wykonywali wówczas rzut wolny. Piłkę z prawej strony na wysokości pola karnego dogrywał Borja Galan, futbolówka finalnie spadła pod nogi Jakuba Szreka, który z kilkunastu metrów, plasowanym strzałem pokonał golkipera gospodarzy Tomasza Loskę.W drugiej połowie żadnej z drużyn nie udało się już znaleźć drogi do bramki rywali i ostatecznie mecz zakończył się wygraną Odry 1:0. Kolejnym rywalem opolskiej drużyny będzie Motor Lublin. Ten mecz na stadionie przy Oleskiej rozegrany zostanie w poniedziałek, 29 kwietnia.