Odra Opole pewnie pokonała Wisłę Płock i wraca do gry o baraże

4 miesięcy temu

Choć tabela zaplecza elity tego nie odzwierciedla, bo wciąż zajmują w niej dziewiąte miejsce, to już do czwartych w stawce płocczan tracą tylko dwa punkty! To pokazuje jak ważne za nimi spotkanie. Tym bardziej, iż do końca sezonu zasadniczego zostały dwie kolejki. Pełna tabela TUTAJ.

W niedzielne popołudnie podopieczni Adama Noconia musieli wygrać jeżeli jeszcze chcieli zachować szansę na dodatkowe gry o awans. I pokazali, iż te jak najbardziej się im należą. Tak po prawdzie bowiem spadkowicz z elity nie miał choćby jednej dobrej okazji na zdobycie gola. Oni w drugiej połowie zresztą też, ale nie musieli po tym co pokazali w końcówce pierwszej odsłony.

Odra Opole pokonała Wisłę Płock

Najpierw jednak, nim minęło pół godziny gry wynik otworzył Jean Franco Sarmiento. Nieco ponad 10 minut później Kolumbijczyk podwyższył na 2-0. Z kolei w golem do szatni świetną grę opola przypieczętował Borja Galan. Wówczas to Hiszpan pewnie wykorzystał rzut karny.