Wypożyczony do Górnika Zabrze w rundzie wiosennej ze Slavii Praga Ondrej Zmrzly został piłkarzem 14-krotnego mistrza Polski. Lewy obrońca został wykupiony z mistrza Czech w ramach transakcji wiązanej po transferze Wiktora Nowaka.
Zmrzly na wiosnę rozegrał dziesięć meczów w trójkolorowych barwach i zanotował jedną asystę - w meczu z Koroną Kielce.
Czech podpisał kontrakt z zabrzańskim klubem do 30 czerwca 2029.
Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl


















