Oficjalnie: Patrik Hellebrand odchodzi z Górnika Zabrze

roosevelta81.pl 1 tydzień temu
Zdjęcie: Hellebrand_Korona-1


Po dwóch latach występów w barwach Górnika Zabrze, okraszonych zdobytym STS Pucharem Polski i srebrnym medalem PKO BP Ekstraklasy Patrik Hellebrand odchodzi z klubu z Roosevelta. Czech związał się umową z Koroną Kielce, która ma obowiązywać do 2029 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Czeski pomocnik rozegrał w trójkolorowym trykocie 72 oficjalne mecze. Zdobył w nich 6 bramek i zanotował 2 asysty. Grając w Górniku był mistrzem celnych podań. Pod tym względem nie miał sobie równych. Jego gra pomogła Zabrzanom sięgnąć po Puchar Polski i wicemistrzostwo kraju!

Dziękujemy Ci Patrik za wszystko i życzymy wielu wspaniałych chwil w dalszej karierze!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Idź do oryginalnego materiału