Oficjalnie rozpoczęły się wakacje! Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP nr 3 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

2 godzin temu
Czerwcowy dzwonek zabrzmiał po raz ostatni w tym roku szkolnym. Dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickieiwcza w Ostrołęce piątek, 26 czerwca, był dniem pełnym emocji, wzruszeń i zasłużonej dumy. Po dziesięciu miesiącach intensywnej nauki, przyszedł czas na oficjalne p...
Idź do oryginalnego materiału