Oficjalnie rozpoczęły się wakacje! Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP nr 3 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]
2 godzin temu
- Strona główna
- Regionalne
- Oficjalnie rozpoczęły się wakacje! Uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP nr 3 w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]
Powiązane
Jakie plany na wakacje? - sonda wśród mieszkańców
47 minut temu
Żegnaj szkoło - witajcie wakacje! - Aktualności
59 minut temu
Wakacje czas zacząć!
1 godzina temu
Polecane
Odnowa wsi
48 minut temu
Burmistrz Kłodzka z absolutorium i wotum zaufania
1 godzina temu
Kłótnia o kasę na sport
1 godzina temu





![Ostatni dzwonek w ZSZ nr 4 w Ostrołęce. Koniec roku szkolnego [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_4488.jpg)

![Wakacje czas zacząć! Tak zakończono rok szkolny w ZSZ nr 1 [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_4598.jpg)





