Pogoda była niepewna, bo w niedzielę w Łomży spadło trochę deszczu, a synoptycy ostrzegali przed gwałtownymi burzami. To jednak nie wystraszyło mieszkańców, którzy tłumnie ruszyli na łomżyńskie Bulwary nad Narwią, aby uczestniczyć w Nadnarwiańskiej Nocy Świętojańskiej .
Nie zabrakło zachwycających wianków, które podczas świętojańskiego korowodu popłynęły nurtem Narwi, ludowych śpiewów i tańców, Parady Wodnej, a także widowiskowego pokazu łucznictwa konnego.
Jak poinformowali organizatorzy, „ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi przysmakami, warsztaty zielarskie oraz opowieść o legendarnym kwiecie paproci”. Wieczór na bulwarach zwieńczył spektakl Teatr Tańca z Ogniem „Mantra”. Na zakończenie Nadnarwiańskiej Nocy Świętojańskiej wszyscy uczestnicy wspólnie spalili karteczki z życzeniami zawieszanymi na Drzewku Życzeń.














