Ogrywamy Iskrę w czerwonym meczu [FOTO]

3 godzin temu

Po bardzo cenne punkty w rozgrywkach I lig wojewódzkiej juniorów młodszych sięgnęli piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni trenera Bartosza Kuliga ograli na własnym terenie Iskrę Kochlice 3:1.

Pierwsza część gry była szarpana. Na prowadzenie w 32. minucie wyszyli przeciwnicy po golu Kamila Baranowskiego, ale chwilę później znaleźli się w tarapatach. Bardzo mocno poza własną szesnastką interweniował bramkarz Jakub Decker i skończyło się bezpośrednią czerwoną kartką. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po chwili do wyrównania doprowadził Natan Dudek, a następnie na 2:1 dla świdniczan trafił Łukasz Kulig. Po zmianie stron, gdy wydawało się, iż biało-zieloni będą pewnie kontrolować przebieg wydarzeń na murawie, do głosu potrafili dojść bardzo ambitnie grający kochliczanie. Przyjezdni mieli kilka swoich szans, swoje okazje marnowali również nasi piłkarze i cały czas było niebezpiecznie. Po jednej z naszych kontr, przyjezdni musieli od 82. minuty grać w dziewiątkę. Taktyczny faul popełnił Ksawery Bobiowski, oglądając swoją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Jeszcze w regulaminowym czasie gry biało-zieloni ustalili wynik na 3:1. Celnym uderzeniem z dystansu popisał się Jakub Borzęcki.

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Iskra Kochlice 3:1 (2:1)

Skład: Sikora, Agaciak, Kołodziejczyk, Mazur (46′ Lewandowski), Grzybowski (46′ Kaźmierczak), Dudek, Bigus, Patyk (32′ Borzęcki), Kulig (70′ Stelmach), Łabędź, Monica.