Olimpia Zambrów przegrywa pierwszy mecz w nowym sezonie

zambrow.org 1 miesiąc temu

W pierwszej kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów przegrywa z drużyną Tur Bielsk Podlaski 1:2. Inauguracyjny mecz Olimpia Zambrów vs. Tur Bielsk Podlaski odbył się w sobotę, 10 sierpnia w Zambrowie. W ramach 1. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół przegrał 1:2. Pierwszą bramkę w meczu za sprawą strzału z dystansu zdobył zawodnik Olimpii Zambrów Sebastian Dąbrowski już w 4. minucie spotkania. W 10. minucie meczu goście doprowadzili do wyrównania wyniku. Zawodnicy na przerwę wychodzili z wynikiem 1:1. Po powrocie z przerwy przez długi czas żadna z drużyn nie strzeliła gola. Tur Bielsk Podlaski wyszedł na prowadzenie dopiero podczas doliczonego czasu, przez co Olimpia Zambrów nie zdołała już nadrobić straty i przegrała inauguracyjny mecz. - „ Uważam, iż byliśmy dzisiaj zespołem zdecydowanie lepszym. Stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych. Szkoda tylko, iż byliśmy tak bardzo nieskuteczni. Niestety, na dzień dzisiejszy jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Sporo zmian w drużynie, sporo zmian w