Olimpia Zambrów wygrała z Supraślanką Supraśl

zambrow.org 1 miesiąc temu

W 2. kolejce IV ligi grupy podlaskiej sezonu 2024/2025 Olimpia Zambrów wygrywa mecz z drużyną Supraślanka Supraśl. Mecz Supraślanka Supraśl vs. Olimpia Zambrów odbył się wczoraj, 18 sierpnia na boisku w Supraślu. W ramach 2. kolejki bieżącego sezonu grupy podlaskiej IV ligi zambrowski zespół wygrał 2:4. Pierwszą bramkę w 10. minucie meczu z rzutu karnego strzelił zawodnik Olimpii Zambrów Przemysław Jastrzębski. 9 minut później gospodarze wyrównali wynik, jednak Przemysław Jastrzębski w 22. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego znów celnie trafił do bramki, dzięki czemu biało-niebiescy znów wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą gola strzela Mateusz Muszyński, dzięki czemu zawodnicy wyszli na przerwę z wynikiem 1:3. Swojego drugiego gola gospodarze zdobywają dopiero w 68. minucie meczu. Jednak Olimpia nie odpuszcza do końca i jeszcze w 78. minucie spotkania Mateusz Jastrzębski trafia celnie do bramki supraślan. Tym samym mecz Supraślanka Supraśl vs. Olimpia Zambrów kończy się wynikiem 2:4. Supraślanka Supraśl vs. Olimpia Zambrów 2:4 (1:3