Olimpia Zambrów wygrywa mecz z Victorią Sulejówek

zambrow.org 1 tydzień temu

W 28. kolejce III ligi I grupy sezonu 2023/2024 Olimpia Zambrów wygrywa mecz z Victorią Sulejówek. Mecz Victoria Sulejówek vs. Olimpia Zambrów odbył się w minioną sobotę, 4 maja w Sulejówku. W ramach 28. kolejki bieżącego sezonu I grupy III ligi zambrowski zespół wygrał 1:3. Pierwszą bramkę z rzutu wolnego strzela w 15. minucie meczu zawodnik Olimpii Zambrów Jakub Romanowicz. W 27. minucie ten sam zambrowski zawodnik, Jakub Romanowicz, znów celnie trafia do bramki Victorii Sulejówek. Trzecią bramkę w meczu, chwilę przed przerwą w 45. minucie, bramkę głową strzela piłkarz Olimpii Andrei Trukhan, kończąc tym samym pierwszą połowę meczu z wynikiem 0:3. Po przerwie, w 70. minucie gospodarze celnie trafiają do bramki. Mecz Victoria Sulejówek vs. Olimpia Zambrów kończy się z wynikiem 1:3. - „ Był to trudny mecz, mimo bardzo dobrej pierwszej połowy w naszym wykonaniu. Trzeba przyznać, iż drużyna z Sulejówka przejęła inicjatywę w drugiej połowie. Najważniejsze są jednak dla nas 3 punkty, z którymi wracamy. Gratulacje dla całej drużyn