Ostrołęka: alarmy w urzędach. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami [WIDEO, ZDJĘCIA]

1 godzina temu
Przed południem do wielu urzędów i instytucji publicznych w Ostrołęce i okolicach wpłynęły alarmowe zgłoszenia o zagrożeniu. Służby prowadzą działania sprawdzające, a mieszkańcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w centrum miasta.
Idź do oryginalnego materiału