Ostrowiec Świętokrzyski/Gierałtowice: Sukcesy zawodników Jedności Przyszowice na Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu

iknurow.pl 3 miesięcy temu

Zawodnicy klubu Jedność Przyszowice zdobyli cenne medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Podopieczni trenerki Alicji Stachury osiągnęli imponujące wyniki, które przyniosły im tytuły mistrzowskie i wicemistrzowskie.

Tymoteusz Wiszniowski zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii 14-latków na dystansie 800 metrów stylem dowolnym, osiągając fantastyczny czas 8:32.18. To ogromny sukces dla młodego pływaka, który zdominował swoją konkurencję.

Matylda Rajca zdobyła tytuł Vice-Mistrzyni Polski w kategorii 14-latków na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym, osiągając znakomity czas 18:07.94. Jej determinacja i ciężka praca przyniosły doskonałe rezultaty.

Anna Okoń zajęła szóste miejsce na dystansie 1500 metrów stylem dowolnym podczas Mistrzostw Polski w kategorii 15-latków. To również godne uznania osiągnięcie, które świadczy o jej dużym potencjale i zaangażowaniu.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom za ich wybitne osiągnięcia i trud włożony w treningi. Wielkie podziękowania należą się również trenerce Alicji Stachurze, której wsparcie i profesjonalizm przyczyniły się do sukcesów młodych sportowców.