Ostrzeżenia przed upałem

2 godzin temu
Zdjęcie: Powrót upału i sporo słońca


Synoptycy ostrzegają przed upałem. Temperatura maksymalna może dochodzić do trzydziestu trzech stopni Celsjusza.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed wysoką temperaturą dla prawie całej Polski. Przy czym na przeważającym obszarze są to ostrzeżenia drugiego stopnia.

Obecne ostrzeżenia obowiązują do soboty (27 czerwca) do godziny 10. Ale IMGW zapowiada, iż będą one kontynuowane z wyższym stopniem. Temperatura przekraczająca trzydzieści stopni ma się utrzymać co najmniej do poniedziałku.]


Idź do oryginalnego materiału