"Pamiętam jak sąsiad koniem jeździł na pole, teraz wszystko zabudowują". Bunt przeciwko deweloperom pod Warszawą
1 godzina temu
- Strona główna
- Regionalne
- "Pamiętam jak sąsiad koniem jeździł na pole, teraz wszystko zabudowują". Bunt przeciwko deweloperom pod Warszawą
Powiązane
„SWEAT” w Grotesce
49 minut temu
Wodociągi i oczyszczalnie w Nasielsku
1 godzina temu
Kto dziś zostaje księdzem?
1 godzina temu
Polecane
338 tys. zł dla powiatu wołomińskiego
57 minut temu
Artur Borkowski z wotum zaufania i absolutorium
57 minut temu
Stargard ma urodziny
1 godzina temu
W Bystrzycy przy ul. Wójcickiej trwa budowa chodnika
1 godzina temu
Jastrowie/Piła .TRADYCJA, KTÓRA WCIĄŻ ŻYJE I INSPIRUJE!
1 godzina temu














