Pewna wygrana Jabłonianki

zyciesokolowa.pl 1 miesiąc temu

Zespół z Jabłonny Lackiej w znakomitym stylu rozprawił się z beniaminkiem z Wiśniewa na inaugurację siedleckiej Klasy A W pierwszej kolejce ligowego sezonu w siedleckiej Klasie A, podopieczni Rusłana Mielniczuka bez najmniejszego problemu uporali się z w wyjazdowej rywalizacji z beniaminkiem rozgrywek, ekipą Amazonki Wiśniew aplikując jej aż pięć bramek. Od samego początku spotkania przewaga Jabłonianki w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła nie podlegała dyskusji. Na pierwszego gola czekaliśmy jednak do 35 minuty, kiedy to Mateusz Wróblewski po uderzeniu z półwoleja wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Parę minut później było już 2:0, kiedy to po faulu w jedenastce na Mateuszu Głogowskim, skutecznie rzut karny wykonał Maciek Michalczuk i na przerwę schodziliśmy w znakomitych nastrojach. W drugich 45 minutach obraz gry nie uległ większej zmianie. To Jabłonianie wciąż dominowali na boisku. W 52 minucie Sylwester Niewiadomski trafił praktycznie do pustej bramki, podwyższając nasze prowadzenie, a zaledwie kilkadziesiąt sekund później precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego z ok.28 metrów popisał się M