Pierwsza z cyklu Ostrołęckich Potańcówek za nami. Świetna zabawa mimo upału (zdjęcia)
2 godzin temu
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Pierwsza z cyklu Ostrołęckich Potańcówek za nami. Świetna zabawa mimo upału (zdjęcia)
Powiązane
Wojewoda wydał rekomendacje przed upałem
3 godzin temu
Polecane
Co za występ Fajdka. Najlepszy od czterech lat
3 godzin temu
Rowerowa przygoda w Lesie Kabackim
12 godzin temu
WSER z Martyną Młynarczyk na starcie! Fly Martyna Fly!
15 godzin temu


![Potańcówka na Placu Wolności w Ostrołęce. Upał nie przeszkodził w zabawie [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/img_4974.jpg)












