Pierwsze przetarcie – FOTO

9 miesięcy temu

Re-Plast Unia Oświęcim pokonała w pierwszym meczu kontrolnym Comarch Cracovię 4:2. Dwa gole dla biało-niebieskich strzelił nowy nabytek – Piotr Sadłocha.

„Pasy” gwałtownie objęły prowadzenie

Adam Raszka dokładnie przymierzył przy „długim” słupku już po niespełna 3 minutach gry. Oświęcimianie odpowiedzieli na początku drugiej tercji. Podczas gry w liczebnej przewadze wyrównał Henry Karjalainen.

80 sekund później było już 2:1 dla Re-Plast Unii

Najwięcej sprytu w podbramkowym zamieszaniu wykazał Piotr Sadłocha. Krakowianie po wykorzystanej grze w przewadze ponownie doprowadzili do remisu.

Ostatnia tercja należała do zespołu prowadzonego przez Nika Zupancica. Najpierw silnym uderzeniem krążek do siatki posłał Kalle Valtola, a końcowy wynik na 4:2 ustalił Piotr Sadłocha.

Oświęcimianie rozegrają w sumie dziewięć gier kontrolnych. 16 sierpnia pojadą na turniej do czeskiej Poruby. Tam ich formę sprawdzi LHK Jestrabi Prostejov (16 sierpnia, godz. 16), HC RT Torax Poruba 2011 (17 sierpnia, godz. 19.15) i JKH GKS Jastrzębie (18 sierpnia, godz. 16.30).

Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)

Bramki: 0:1 Raszka (Latal) 3, 1:1 Karjalainen (Valtola) 22, 2:1 Sadłocha (Noworyta, Krzemień) 23, 2:2 Vildumetz (Latal) 29, 3:2 Valtola (Ahopelto) 41, 4:2 Sadłocha (Krzemień, Diukov) 45.
Sędziowali: Rafał Noworyta, Michał Baca z Oświęcimia. Kary: 16 i 16 minut.
Widzów: 500.

Re-Plast Unia: Lundin – Diukov, Ackered, Kalenikovas, Dziubiński, Trkulja – Uimonen, Valtola, Karjalainen, Heikkinen, Ahopelto – Noworyta, Bezuska, Sadłocha, Krzemień, Denyskin – Prusak, Prokopiak, Sołtys, Wanat, Kowalówka. Trener: Nik Zupancic.