Pierwszy piknik sportowy w Bielinach za nami!

bieliny.pl 1 tydzień temu
W niedzielę, 14 czerwca, na kompleksie sportowym w Bielinach odbył się Piknik Sportowy zorganizowany w ramach programu Aktywny Orlik . Wydarzenie zgromadziło mieszkańców w różnym wieku, którzy wspólnie spędzili popołudnie pełne ruchu, integracji i dobrej zabawy. Głównym punktem programu były rozgrywki piłkarskie, które dostarczyły wielu sportowych emocji zarówno uczestnikom, jak i kibicom. Na boisku nie zabrakło zdrowej rywalizacji, zaangażowania oraz gry fair play. Wspólna aktywność pokazała, jak
Idź do oryginalnego materiału