Piłka nożna 5. liga. Jordan znów to zrobił!

podhaleregion.pl 1 miesiąc temu

Piłkarze Jordana Jordanów powoli wyrastają w 5. lidze na specjalistów od zwycięstw rzutem na taśmę. Podobnie jak przed tygodniem w derbowym meczu z Szaflarami, także i teraz, w wyjazdowym meczu 4. kolejki z GKS Gromnikiem podopieczni trenera Jakuba Jeziorskiego wygrali po golu w ostatniej akcji meczu!

Jordan prowadził do przerwy 1:0 po golu z 30. minuty, po indywidualnej akcji Hanusiaka. Gospodarze wyrównali pięć minut po przerwie, po rzucie karnym podyktowanym za zagranie piłki ręką we własnym polu karnym przez J. Bachula. Kiedy wydawało się iż zespoły podzielą się punktami, w 2. minucie doliczonego czasu gry Stasiak zagrał piłkę z głębi pola do Gancarczyka, a ten z 11. metra popisał się skutecznym strzałem.

GKS Gromnik – Jordan Jordanów 1:2 (0:1)

0:1 Hanusiak 30. 1:1 Retel 50 z rzutu karnego, 1:2 Gancarczyk 90+2

Gromnik: M. Bąk – K. Kamiński, K. Łabuz, Kafel, Marcin Smagacz, Retel, Falkowski, Barnaś (62 Gniadek), Maciej Smagacz, Truchan, P. Kamiński (69 Ebiare)

Jordan: Sum – Sieg (77 Jędrocha), Tyrpa (85 Macioł), J. Bachul (62 Moskalski), Dziadkowiec, Wójciak (82 Stasik), P. Bachul, Ryś, Hanusiak, Radoń (62 Porębski), Gancarczyk