Piłka nożna 6. liga. Zawrat górą w starciu z Lubaniem

podhaleregion.pl 1 miesiąc temu

To było zaległe spotkanie 1. kolejki. W Tylmanowej Lubań przegrał 2:3 z Zawratem Bukowina Tatrzańska.

Nie minęło 10 minut, a Zawrat prowadził 2:0. Oba gole zdobył z rzutów karnych Marcin Grela. Co prawda w 14. minucie gospodarze złapali kontakt za sprawą strzału z dystansu D. Michałczaka, ale błyskawicznie odpowiedział, efektownym wolejem Chrobak. W 27. minucie Lubań miał rzut karny. Intencję Kołodzieja wyczuł jednak Buroń.

W drugiej połowie padł tylko jeden gol. Rozmiary porażki tylmanowian zmniejszył ponownie D. Michałczak

Lubań Tylmanowa – Zawrat Bukowina Tatrzańska 2:3 (1:3)

0:1 M. Grela 4 z rzutu karnego, 0:2 M. Grela 6 z rzutu karnego, 1:2 D. Michałczak 14, 1:3 Chrobak 15, 2:3 D. Michałczak 70

Lubań: H. Gołdyn – H. Michałczak, Ziemianek, K. Lizoń, J. Lizoń, Hebda, D. Michałczak, Grzywnowicz (55 Świtecki), Ligas, Kołodziej, Kurnyta (56 Zacher)

Zawrat: Buroń – Kuchta, Floryn, Janczy, Cudzich, Buńda, Czernik, Leniewicz, Chrobak, Chowaniec (88 Kassowski), M. Grela