Piłkarska rywalizacja w Grand Prix Lipusza wchodzi w decydującą fazę

koscierski.info 2 miesięcy temu

Zawodnicy rywalizujący w piłkarskich rozgrywkach organizowanych w ramach cyklu Grand Prix Lipusza 2024 mają za sobą kolejne dwa turnieje. Po trzech edycjach na pierwszym miejscu znajduje się drużyna Różowe Pantery. W drugim turnieju wzięło udział dziewięć zespołów, a najlepszym okazała się drużyna FC Pifko. Drugie miejsce w tej odsłonie rywalizacji wywalczyła ekipa Emerytów i Rencistów. Ostatnie miejsce na podium zajęli piłkarze FC Kangur. Nieco inaczej wyglądało podium w trzecim turnieju, w którym wzięło udział jedenaście drużyn. W tym przypadku pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy ekipy Różowe Pantery. Drugie miejsce zajęli piłkarze FC Pifko, a trzecie Mamby. Czwarty turniej zaplanowano na 14 sierpnia. Przypomnijmy, iż o ostatecznej klasyfikacji w całym cyklu Grand Prix Lipusza będą decydować trzy najlepsze wyniki, jakie uzyskały poszczególne drużyny.