
Akademia Piłkarska Błękitne Orły Leszczydół oficjalnie zakończyła sezon 2025/2026. Uroczyste spotkanie odbyło się 21 czerwca na boisku Orlik w Leszczydole-Nowinach i było okazją do podsumowania wielu miesięcy treningów. Podczas wydarzenia kadra trenerska dziękowała zawodnikom za zaangażowanie, systematyczną pracę i rozwój sportowy. Słowa uznania skierowano również do rodziców, którzy przez cały rok wspierali młodych piłkarzy, towarzysząc im podczas treningów i meczów oraz aktywnie uczestnicząc w życiu akademii. Nie zabrakło także podziękowań dla sponsorów, dzięki którym możliwy jest dalszy rozwój działalności akademii i szkolenie kolejnych pokoleń młodych sportowców. Jednym z najważniejszych momentów uroczystości było wręczenie zawodnikom pamiątkowych medali. Dla młodych piłkarzy były one symbolicznym zwieńczeniem sezonu i nagrodą za wytrwałość, pracę oraz osiągnięcia sportowe. Wdzięczność za całoroczne zaangażowanie wyrazili również rodzice. Przygotowali dla trenerów specjalne niespodzianki, dziękując im za profesjonalizm, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w szkolenie dzieci i młodzieży. Szczególne słowa podziękowania do zawodników, rodziców i kadry szk















![Mundial 2026: Anglia - Ghana. O której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]](https://i.iplsc.com/-/000MYEWXLBRYL1CM-C461.jpg)