Piłkarz Korony z drugim golem w reprezentacji Polski

Adam Hańćko z Akademii Industrii Korony Kielce strzelił gola, a reprezentacja Polski do lat 15 wygrała w Senec ze Słowacją 5:1 (0:1) w swoim ostatnim meczu towarzyskiego turnieju rozgrywanego na stadionach naszych południowych sąsiadów.

15–letni pomocnik Żółto-Czerwonych, dla którego był to dziewiąty występ z orzełkiem na piersi, wszedł na murawę w 41. minucie spotkania zastępując Marcela Płocicę z Górnika Zabrze. W 52. minucie utalentowany piłkarz wpisał się na listę strzelców, wyprowadzając Biało–Czerwonych na prowadzenie. To jego drugie trafienie w drużynie narodowej.

We wcześniejszych spotkaniach turnieju na Słowacji podopieczni Marcina Włodarskiego wygrali z Finlandią 5:2 i zremisowali z Węgrami 1:1. We wszystkich wystąpił Adam Hańćko.