W 15. kolejce PGNiG Superligi piłkarze ręczni Industrii Kielce pokonali Sandrę Spa Pogoń Szczecin 40:23 (19:11).
– Jestem zadowolony ze swojego występu – ocenił Szymon Wiaderny. – Dodatkowo, jeżeli pozytywnie ocenił mnie trener Lijewski to jest się z czego cieszyć. Wykorzystałem swoje okazje, ale najważniejsze, iż pomogłem drużynie w wygranej – podsumował młody skrzydłowy.
– Nie było mowy o zmęczeniu po czwartkowym wyjazdowym pojedynku LM z niemieckim THW Kiel – zapewnił drugi trener mistrzów Polski. – Pracujemy tak i układamy plan zajęć tak, żeby być dobrze przygotowanym do każdego najbliższego starcia – dodał Krzysztof Lijewski.
Industria Kielce: Kornecki, Wolff, Błażejewski, Sanchez Migallion 2, Olejniczak 5, Wiaderny 9, Sićko 3, Tournat 6, D. Dujshebaev, Stenmalm 5, Gębala 3, Karalek 5, Nahi 2.
Sandra Spa Pogoń Szczecin: Jagodziński, Viunyk, Biały, Krok 4, Wrzesiński 2, Kapela, Zalevskyi 2, Krupa 3, Wiśniewski 2, Stracević, Cherkraschenko 4, Krysiak 2, Nowak, Polok 4,

3 lat temu

![UKS Atleta ma powody do radości. Sebastian i Szymon z rekordami [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/prez1.jpg)




![Sukces ostrołęckich ratowników wodnych. Medale i rekordy Polski na Pucharze Polski w Skierniewicach [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/0_img-20260620-wa0093.jpg)







