Płomień nie gaśnie, wygrał w Suszu i lideruje, Kormoran za słaby w Biskupcu

nos-portal.pl 1 miesiąc temu

PIŁKA NOŻNA. Zwycięską passę wydłużyli piłkarze Płomienia Turznica. Wygrali czwarty mecz z kolei i na razie są liderami w grupie 2 okręgówki. Bez punktu z wyjazdowego meczu z Ossą Biskupiec wrócił Kormoran Zwierzewo.

Michał Maj zdobył jedną z bramek dla Płomienia / Fot. Marcin Tchórz

Michał Maj od wielu rywali i kolegów z drużyny jest dużo starszy. Mógłby być ojcem niektórych z nich tymczasem hasa po murawie jak małolat. Mało tego, łapie też noty statystyczne. Podczas wyjazdowego spotkania w Suszu mający ponad 40 wiosen na karku *Hipa” strzelił jedną z czterech zwycięskich bramek.

Turzniczanie przełamali niemoc w pojedynkach z Unią i w Suszu zgarnęli pełną pulę punktową. Po sobotnim zwycięstwie Płomień przynajmniej do niedzielnego popołudnia będzie liderem.

Unia Susz - Płomień Turznica 2:4
Bramki dla Płomienia: Mateusz Szymański, Mateusz Rutkowski, Michał Maj, Krystian Jarzyna.

Piłkarze Kormorana nie sprostali trudnemu zadaniu jakie czekało ich w Biskupcu. Ossą była faworytem tej rywalizacja i w 100 procentach wywiązała się z zadania. Gospodarze bramki zaczęli strzelać w 10. min, a do przerwy prowadzili 3:0. W drugiej połowie zespół Remigiusza Sobocińskiego miał kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi i zasłużenie zainkasował 3 punkty

Ossa Biskupiec - Kormoran Zwierzewo 5:2 Bramki dla Kormorana: Wojciech Gadomski i Oskar Sezonienko