Pojedynek na szczycie wyłonił nowego lidera

piłka nożna

W sobotę (05.10) w ramach 8. kolejki rozgrywek forBEt IV ligi doszło do pojedynku na szczycie tabeli. Ówczesny lider Start Nidzica mierzył się na własnym boisku z wiceliderem Zniczem Biała Piska.

Bardzo wyrównany mecz, w którym obie ekipy zmarnowały swoje szanse na zgarnięcie 3 punktów.

Najlepszą okazję miała ekipa gospodarzy. W końcówce meczu piłkarzom z Nidzicy został podyktowany rzut karny, jednak tego dnia w świetnej formie był bramkarz gości. Krystian Burzyński pewnie obronił ” jedenastkę” i tym samym mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Ciekawie było też w Mrągowie, gdzie rozpędzona ekipa Mrągowii podejmowała Romintę Gołdap.

Pierwsza część spotkania należała do gości, którzy prowadzili już 2-0. Ekipa gości na 2 połowę wyszła zdeterminowana i pewna swego. Po bardzo dobrych 45 minutach ekipa Mrągowii strzeliła 4 bramki i wygrała z Romintą 4-2.

Sporo bramek padło także w meczu Mamry Giżycko – Sokół Ostróda.

Goście wygrali w Giżycku aż 6-2 i powoli doskakują do czołówki w ligowej tabeli.

Nowym liderem w forBET IV lidze zostaje Znicz Biała Piska, Rominta spada na 6. pozycję, a Mamry są na 8. miejscu.