W kategorii dziewcząt do finału wojewódzkiego awansowała Szkoła Podstawowa z Serokomli, która w decydującym meczu pokonała SP nr 5 w Białej Podlaskiej 2:1. Opiekunem zwycięskiej drużyny była Iwona Kociel. Zespół z Serokomli otrzymał puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.Wśród chłopców najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 z Międzyrzeca Podlaskiego. Drużyna prowadzona przez Wojciecha Lubańskiego zanotowała remis 4:4 z SP Krzywda oraz zwycięstwa nad zespołami SP Krzywda (3:2) i SP nr 5 Biała Podlaska (2:0). Na drugiej pozycji uplasowała się SP Krzywda, a na trzeciej SP nr 5 w Białej Podlaskiej. Zwycięzcy otrzymali puchar Bialskiego SZS, a wszystkie drużyny – pamiątkowe dyplomy.