Policja z Gniezna prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego mężczyzny

3 tygodni temu

Rekonstrukcja wizerunku zmarłego

W celu przyspieszenia identyfikacji, policja oraz prokuratura skorzystały z pomocy biegłego z zakresu antropologii sądowej, który przeprowadził specjalistyczną rekonstrukcję wizerunku mężczyzny. Publikując zrekonstruowany obraz, śledczy mają nadzieję, iż ktoś rozpozna zmarłego.

Rysopis zmarłego

Mężczyzna miał około 40-50 lat, 176 cm wzrostu i ważył około 60 kg. Był normalnej budowy ciała z szatynowymi włosami, częściowo siwymi. W chwili znalezienia był ubrany w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC oraz flanelową koszulę w kratę. Przy denacie znaleziono obuwie marki Nike oraz medalik przewieszony na rzemyku na szyi.

Apel o pomoc

Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zmarłego mężczyzny, aby skontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości zmarłego są na wagę złota.

Kontakt do policji

Osoby mogące pomóc proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub przesłanie wiadomości na adres mailowy [email protected]. Policja zapewnia anonimowość wszystkim, którzy zdecydują się pomóc w rozwiązaniu tej sprawy.

Podsumowanie

Pomimo intensywnego śledztwa, tożsamość zmarłego mężczyzny pozostaje nieznana. Policja w Gnieźnie, mając nadzieję na przełom w sprawie, zwraca się do społeczeństwa o pomoc. Każda, choćby najmniejsza informacja, może okazać się kluczowa w rozwiązaniu tej tajemnicy i dotarciu do rodziny zmarłego.

Idź do oryginalnego materiału