Polski Cukier Start Lublin przegrywa z Górnikiem Wałbrzych w trzeciej kolejce

W trzeciej kolejce nowego sezonu koszykarskiego Polski Cukier Start Lublin musiał uznać wyższość Górnika Zamek Książ Wałbrzych, przegrywając na własnym parkiecie 84:93. Mimo dobrego początku, gospodarze nie zdołali utrzymać przewagi, a goście skutecznie wykorzystali swoje szanse w drugiej połowie, przypieczętowując drugą porażkę lublinian w rozgrywkach.

Start Lublin z dobrym początkiem, ale Górnik z lepszym zakończeniem

Pierwsza kwarta spotkania należała do czerwono-czarnych, którzy wypracowali pięć punktów przewagi. Niestety, druga odsłona należała już do gości z Wałbrzycha, którzy gwałtownie odrobili straty i zakończyli połowę na prowadzeniu 52:47. Po przerwie gra była bardziej wyrównana, ale Górnik kontrolował sytuację i wygrał ostatecznie 93:84.

• Polski Cukier Start Lublin prowadził po pierwszej kwarcie 31:26.
  • Górnik Wałbrzych odrobił straty w drugiej kwarcie, wygrywając ją 26:16.
  • Najlepszym strzelcem Lublina był Drame z 23 punktami.
  • Górnik Wałbrzych wyróżnił się zespołową grą, a aż czterech zawodników zdobyło 12 i więcej punktów.

Jak oceniasz szanse Startu Lublin w nadchodzących meczach? Czy drużyna zdoła poprawić swoją formę? Podziel się swoją opinią w komentarzach i udostępnij ten artykuł, aby więcej osób mogło śledzić losy swojej ulubionej drużyny!