Popis Kuby Żyznowskiego

zyciesokolowa.pl 2 godzin temu

Niesamowity charakter i wolę walki pokazali piłkarze Zorzy, którzy choć przegrywali już różnicą dwóch goli to potrafili jeszcze odwrócić losy tej rywalizacji i zainkasować trzy punkty W spotkaniu tegorocznych beniaminków, zwycięstwo odnieśli podopieczni Rafała Marcyniuka, którzy pokonali na wyjeździe Amazonkę Wiśniew 3:2. Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, choć lepsze sytuacje mieli gospodarze, którzy już po kilkunastu minutach wyszli na prowadzenie i utrzymali je do przerwy. Kiedy po kwadransie drugiej połowy Amazonka podwyższyła wynik, sytuacja naszej drużyny stała się bardzo trudna. Na szczęście Sterdynianie nie załamali się takim obrotem spraw i wzięli się ostro do odrabiania strat. Na efekty nie trzeba było długo czekać, gdyż zaledwie sześćdziesiąt sekund po drugim golu miejscowych, Kuba Żyznowski z ok. 7 metra skutecznie wykończył podanie Sebastiana Sobieszczuka i przegrywaliśmy już tylko 1:2. Rozpędzeni goście próbowali wyrównać i w 82 minucie im się to wreszcie udało, kiedy to ponownie Kuba po podaniu Witalija Burko w sytuacji sam na sam pokonał golkipera gospodarzy i mieliśmy remis. Jak się okazało nie był to jeszcze koniec emocji w tym meczu i popi