W tym roku szkolnym odbyła się jubileuszowa 10. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ,,Popisz się talentem”, którego organizatorem jest Nowa Era. Uczestnicy mieli napisać autorski tekst o przyjaźni. ,,Opowiadania, które nadesłali uczniowie były pomysłowe, wzruszające, dające do myślenia, a przede wszystkim MĄDRE. Dzieci pokazały, iż rozumieją czym jest prawdziwa przyjaźń, iż bardzo za nią tęsknią i nie dadzą się nabrać na żadne sztuczne zamienniki”. W konkursie uczestniczyło aż 1803 dzieci.